Aprūpes Izmaksas, Kas Rada Bažas, Raksta Tiesību Profesors

vesel?bas zob?rsta konsult?cijas sieviete

Esmu bijis novārtā blogā mazliet šo gadu, daļēji tāpēc, ka es cenšos kļūt par psihoterapeitu. Lielākā daļa mana laika uzsūcas ņemot klasēm un rakstīt darbus. Pēdējo reizi man nebija augsts, es beidzot mēģināju pārskatīt mans seminārs publikācijas un novietots diezgan maz no tiem akadēmiskajos izdevumos gadu gaitā; es ceru, ka darīt to pašu, lai daži no tiem pārāk. Daži no šī materiāla ir par savu konfliktu vai ierobežojumus, kas ir rakstiski es esmu nelabprāt atklāj, ka to atsavināt, kāds kuru es, iespējams, citādi varbūt varētu palīdzēt. Bet citi nesenie dokumenti man šķiet lietderīgi, domīgs pietiekami, un varbūt pat interesanti, tāpēc es domāju norīkošanu daži. Tas ir pirmais, ar kuru es mēģināšu šeit, lūdzu, komentēt, ja jums liekas, tas patīk. Ja to neārstē, garīgas saslimšanas, pirmkārt, parādās laikā, pamatskolas gados ir tendence saglabāties līdz pieauguša cilvēka vecumam, un ir saistīti ar traucējumiem sociālo darbību, suicidality, vielas ļaunprātīgu izmantošanu, noziedzība, zemāks izglītības un nodarbinātības līmenis, un zemāku dzīves kvalitāti. Apdrošināšanas sabiedrībām nosaka jūsu dzīvi. Viņiem ir vairāk enerģijas, vairāk nekā jums nav, pat valdības. Viņi padara dzīvi un nāvi lēmumus.

Un viņi ir atbildīgi tikai par peļņu, nevis iedzīvotājiem. Politiķi pārdot ACA (un viena maksātāja), kā Shangri-La, freebie, lai viņu vēlētāji. Un, patiesību sakot, vēlētāji (daudzi vismaz) vēlas freebie. Viņi vēlas, lai citi par to samaksāt.

Lielākie piegādātāji HIV zāles ir Gilead Sciences ( GILD. ), ViiV Healthcare, kas ir lielākā daļa pieder GlaxoSmithKline ( GSK.L ) un vairākas Indijas ģenērisko zāļu ražotāji. Pētnieki pētīja 18 non-black medicīnas onkologi un 112 savu jauno melnā vēža pacientiem slimnīcās Detroitā. Ārsti pabeigta netiešs, rasu aizspriedumu testa iepriekš. Dati liecināja, ka izmaksas, piemēram, copays un atvilkumiem varētu radīt finansiālas grūtības, starp apdrošināto pacientu par visiem ienākumu līmeņiem un ar visas stadijas vēzi. Secinājumi tiks publicēti augustā 10 žurnālā JAMA Onkoloģija.

Tā kā uz gaisa spilvena ir aizstāts ar mašīnu kā galveno transporta veidu, 2050. gadā", jums ir piekļūt, 20% piemaksas par savu veselības apdrošināšanu, ja jūs vadīt auto vairāk nekā divas reizes nedēļā. Helikopters ir drošāku, efektīvāku degvielas patēriņu un automātiski transporta jūs uz galamērķi, vienkārši nospiežot pogu, un gaida, borta dators, lai aizvedīs uz jūsu galamērķi. Dažreiz, tomēr, kļūdas, ir veikta un tā vietā, lai sasniegtu Richmond, jūs galu galā Romā. Slimība ir nogalināti vismaz 1,190 cilvēki un izplatījās 24 valsts 26 provincēs, jo tā izcēlās jūlijā, Pasaules Veselības Organizācija (PVO) teica instruktāžas. Par 55,000 gadījumos ir reģistrēti.

Arī apgalvojums, ka INF+RBV izraisa negatīvu ietekmi mazāk nekā 1% no apstrādātās ir tikai nepatiess, tas ir diezgan pašnāvību skaits izdarīts, jo no smagas depresijas, ko izraisīja Interferons (tikai izlasiet zāļu iepakojuma informations). Pierādījums par dzīvesvietas-piemēram, bankas konta izrakstu, nomas/īres līgums vai komunālo pakalpojumu rēķina.

Tas, iespējams, varētu atstāt arī miljoniem Amerikāņu, bez seguma, kas varētu palīdzēt viņiem iegūt aprūpē, viņiem ir nepieciešams, piemēram, terapijas, garīgās veselības jautājumiem. Viņi arī, šķiet, ir aizmirsuši, ka 2007. gada Likums tika ieviests, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas, lai garīgās veselības tiesību aktus, iekļaut izmaiņas judikatūrā, kas rodas kā nepieciešamība, lai ievērotu tiesību aktus cilvēktiesību jomā, tostarp diskrimināciju un nevajadzīgu aizturēšana".

Informācija, kas sniegta šeit nevajadzētu saprast kā veselības aprūpes diagnozi, ārstēšanas shēmu vai jebkura cita noteikto veselības aprūpes padomu vai norādījumu. Informācija, kas tiek sniegta ar izpratni, ka izdevējs nav iesaistīts medicīnas praksē vai jebkuru citu veselības aprūpes profesiju un nenokļūst veselības aprūpes practioner/ pacientu attiecības ar saviem lasītājiem. Pārklājums nav aprūpi. Jūs domājat, ka esat apdrošināts. Jūs to ļoti labi var nebūt, jo apdrošināšanas kompānijām pelnīt naudu, liedzot jūs aprūpi.