Atbrīvojot Tirgus Veselības Aprūpes

p?rtikas vesel?bas dz?vesveida konsult?cijas

Rep.

Rēķinu Huizenga maisa, līdz domstarpības, agrāk šonedēļ, pēc tam, kad stāsta, Michigan ziņu vietnes, ka viņš un viņa sieva izvēlējās vietu, šinas par sava dēla roku un gaidīt līdz nākamajam rītam, lai aizvestu viņu pie ārsta nevis meklēt uzreiz, bet dārgāka ārstēšana pie avārijas istabas. Kā tas ir, ka mēs pieņemam šo dziļi neloģisks arguments, vai, ka ikviens, padarot to sagaida, ka tā būtu jāņem nopietni? Nav viena persona kritums caur plaisām, vai slikti apkalpoja ļoti regulēta sistēma? Ja es atrastu vienu Kanādas vecmāmiņa noliegt, gūžas locītavas vai kādu vecāka gadagājuma persona, kas nevar saņemt ārsta, lai viņai kā Medicare pacientu, kāpēc es nevaru secināt, ka visas regulas ir bezcerīgi un ka tikai absolūti brīvā tirgus var darboties? Gan salmu vīrieši ir dīvaini, bet kaut kā gudru cilvēku padara vispirms vienu, drukāt un visi pamāj gudri.

Pabeidzot savu dzīvesvietu, man bija kādu laiku, lai atrastu īsto darbu. Man māja ar vīrieti, kurš galu galā ir mans vīrs un lielu dzeltenu suni. Nostāju, es beidzot atradu, bija laba, taču prasīga, un man patika mācīties no citu ārstu pie mana darba, kas bija dažādu prasmju komplekti, nekā es to darīju. Man bija iespēja sekot līdzi un jutu, ka man bija labs darbs. Izdegšana draud, ja mana darba slodze pieauga, un likās, ka es nevarēju sekot līdzi.

Tur vienmēr bija kas vairāk, ko man vajadzēja darīt, darbā, bet mājās vajadzīga, man arī. Ar bērnu tiešām palīdzēja, jo sieviete, kas mēs nolīgti, lai palīdzētu rūpēties par viņas bija brīnišķīgi, un lika man justies kā mājās parūpējās.

Ir 3 pamata pieejas pētīta, izmantojot magnētiskos laukus, lai veicinātu urīnpūšļa, lai samazinātu simptomus OAB un stresa urīna nesaturēšanu. Tie ietver statisko magnētu, tieša stimulācija, urīnpūšļa, un stimulē nervu, kas kontrolē urīnpūšļa funkciju. Stimulē nervus, kas kontrolē urīnpūšļa funkcijas ietver stimulāciju, muguras nervu, iegurņa pudendal nervu un lielā lielakaula nervu kāju. Krustu nervu stimulācija ietver invasively veicināt iegurņa pudendal nervu un krustu muguras smadzeņu nervu saknes.

Privātpersonām visiem ir unikāls stresu. Ja nav pienācīgi risināts, šie faktori var novest pie nopietnākas fiziskās, garīgās un emocionālās kaites.
Darba devējiem vajadzētu būt bažas par uzvedības veselības problēmas, dažādu iemeslu dēļ, piemēram, ietekmi uz darbinieku veselību un produktivitāti, darbinieku labklājībai, darba drošība un kopējās izmaksas. Protams, depresija, trauksme, un atkarības vielu lietošanu, ir par iemeslu un organizācijas ir vairāk izdarījis, nekā jebkad, lai risinātu šīs un citu darbinieku uzvedības veselības aprūpes jautājumiem. Daudzi uzņēmumi piedāvā neskaitāmas labklājību programmu spektrā, vienlaikus uzlabojot piekļuvi uzvedības veselības aprūpes attieksmi, vai nu ar savu Darbinieku Atbalsta Programma (EAP), veselības aizsardzības plānu, vai citas piegādes kanālu.

Plāns bija izmantot anonīmus datus no abiem Facebook un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem un ar jaukšanas, saskaņot tos. Facebook informāciju par lietotāju, piemēram, vecuma, vai viņi ir precējušies un ir bērni, kādā valodā viņi runā galvenokārt un cik bieži tās saistītas ar ģimeni vai draugiem tiešsaistē, būtu saskaņota ar veselības datus, piemēram, vecumu, veselības stāvokli, izrakstīja zāles, un cik bieži viņi apmeklē ārstu. Pētnieki būtu, tad izskatās, lai redzētu, pievienotās sociālo mediju informāciju, kas varētu palīdzēt uzlabot pacientu aprūpi.

Piemēram, atrast pacientam nav ģimenes vai draugiem, tuvumā varētu būt konstatēts, ka ir nepieciešama medmāsa pārbaude par to, ka pacientu mājās pēc operācijas, vēsta CNBC.