Jaunu Pieejamu C Hepatīta Kombinācija Ārstēšana Rāda, 97% Izārstēt Likmi

vesel?bas konsult?cijas

LE Phillips-Libertas Ārstēšanas Centrs Chippewa Falls, var izsekot, tās pirmsākumi atpakaļ uz sasniegumiem Slimnīcas Māsas Trešo, Lai St Francis, pionieri ārstēšana ar alkoholismu, jo 1940. Šodien, centrs piedāvā pilna spektra pieaugušo vielu lietošanu traucējumi pakalpojumi, pusaudžu vielu lietošanu traucējumi pakalpojumus, un uzvedības veselības aprūpes pakalpojumus. Ir miljoniem neapdrošināto pacientiem, kuri nespēj samaksāt savus slimnīcas rēķinus. Dod atlaidi uz slimnīcu maksas neapdrošināts pacientam nav implicate Federālā Anti-Kickback statūtiem.

Visvairāk ir balstīta atlaižu politikas mērķis ir padarīt veselības aprūpi pieejamāku miljoniem neapdrošināto pilsoņi, kas nav atzinuma avoti slimnīcā. Atlaides tiek piedāvāts šo neapdrošināto pacientiem, Anti-Kickback statūtu vienkārši neattiecas. Tas ir pilnībā nodrošina, ka pacienta finanšu nepieciešamību nav šķērslis, lai veselības aprūpi. Turklāt, OIG tiesu iestādes atļauja, slimnīcām un citiem piedāvāt bonafide atlaides, lai neapdrošināti pacientiem un Medicare vai Medicaid saņēmējiem, kuri nevar atļauties to veselības aprūpes rēķinus. Anti-Kickback statūtiem ir bažas par neatbilstošu finanšu stimulus, kas bieži vien noved pie pārkāpumiem, piemēram, overutilization, palielinājās programmas izmaksas, korupciju medicīnas-lēmumu pieņemšana un negodīgu konkurenci.

Aizdedzes Ārstēšanas, kompānija, kas izstrādājusi Luxturna, strādā dažādi nedaudz netradicionālu maksājumu struktūras ņemot vērā Luxturna cenu. Pirmkārt, kā Novartis Pharmaceuticals " vienu reizi ārstēšanas Kymriah , daži, Luxturna izmaksas būs rebated ja acīs tiem, kas saņem ārstēšanu, nav uzlabot pietiekami. Ka atlaižu programma tika veikti ar bezpeļņas veselības aizsardzības plānu, Hārvarda Pilgrim. Papildus, sadarbībā ar Express Scripts, Dzirkstele ir sakārtoti tā, ka apdrošinātāji var nopirkt Luxturna tieši tā vietā, ārstniecības centros nepieciešamības iegādāties to pirmo reizi. Tādā veidā, ārstniecības centros nav jāuztraucas par pērkot dārgs produkts, un gaida atmaksu un apdrošinātāji var novērst jebkādu cenu labojumus, ko noteikusi ārstniecības centros.

Vienā pētījumā tika darīts speciāli, lai salīdzinātu divas kārtību. Šajā pētījumā, krēslu tipa ierīce ar vietējo stimulācija spole pie 10 Hz tika lietots nepārtraukti. Mērķis uzlabošanas pasākumus tika savākti. Urīnpūšļa kapacitāte pie pirmā vēlme anulēt, un maksimālais, ko mēra urīnpūšļa kapacitāte būtiski pieauguši stimulācija, salīdzinot ar pre-stimulācijas līmeņi. Izmērītais maksimālais urīnpūšļa kapacitāte ievērojami pieaudzis vairāk magnētiskā stimulācija grupu ar 106%, salīdzinot ar pirmapstrādei līmenī, nevis elektriskās stimulācijas grupu, kas bija pieaugums par tikai 16%. Tā ir milzīga atšķirība. Urīnpūšļa overactivity atcēla, 3 pacientiem magnētiskā stimulācija grupa, bet ne pacientu elektrisko stimulāciju grupas. Lai gan ārstēšana bija efektīva, kaut kādā līmenī, kavējot urīnpūšļa overactivity bija daudz lielāks magnētiskā stimulācija grupas.

Atkarības eksperti at Yale ir priekšgalā ārstniecības inovācijas kopš 1970. gados, tāpēc nebija pārsteigums, kad 2016. gadā Konektikutas Gubernators Dannel P. Malloy jautāja Fiellin un kolēģi Yale uzņemties vadošo lomu, plānojot stratēģiju, lai samazinātu opioīdu pārdozēšanas gadījumu skaita. (Death toll, Konektikutā sasniedzis 723 2015. gadā, 917 2016. gadā, un tika prognozēts pārsniegt 1000 2017.) Rezultāts bija Connecticut Opioīdu Atbildi (GALVENO) iniciatīvas. Oktobris 2016 iniciatīvu izdots, Jēlas Medicīnas Vēstures Bibliotēka, ziņojumu, pamatojoties uz informāciju, kas no Jēlas fakultāte, valsts aģentūru, slimnīcu, ārsti, bezpeļņas grupas, un pilsoņiem. Jauna kombinācija C hepatīta ārstēšanai ir potenciāls pacientiem, kas bija ne izārstēt ar pašreizējo ārstēšanas iespējas.

Kā sieviete krāsu, kas notiek, lai arī cīnās ar garīgu slimību, kas man ir veltīta mana rakstīšanas, lai tiem, kuri nevar redzēt gaišāku attēlu. Par šo apbrīnojamo cilvēku, kas nezina savu vērtību, un, kas nezina, viņi ir skaistu dzīvi dzīvošanas vērtu. Izmantojot gudras programmas, sensori, sniegt iedzīvotājiem informāciju par savu uzvedību, palīdzēt viņiem, lai izmantotu mazāk ūdens, elektrība un tā tālāk, braucot pa mājsaimniecības izdevumus. Valdība, savukārt, ir iespēja, lai apkopotu šo informāciju, izmantojot analytics un datora simulācija, lai uzlabotu plānošanu, izstrādi un uzturēšanu, valsts dzīvokļu īpašumiem. Un, ka raksts - programmas, kas gūst labumu gan privātpersonām, gan valstij kopumā - atkārtojas visā Viedo Tauta ir neskaitāmas iniciatīvas.


Āfrikas Amerikāņi kopienu tur, šķiet, ir informācijas trūkums un pārpratumus par garīgās veselības traucējumiem. Tur ir daudz kauna un vainas, ko attiecina uz tiem, kas cīnās ar garīgās veselības stāvoklis, kas rada daudz aizspriedumu par sievietēm, kas var ārstēties. Vēl ir sievietes, kas tur, kas ir radīt izpratni par šo tēmu.