Veselība Un Slimības

vesel?bas apr?pe

Jūs varētu vēlēties, lai pārbaudītu Google sites virsū šo izvēlni, kurā tiek organizēts pēc līmeņa un tēmas vairāk resursu Ģeogrāfija. Ne tikai zema vairogdziedzera funkcija rezultātā hroniska auss infekcijas dēļ pazemināta imunitāte funkcija, tas arī var radīt dzirdes traucējumiem un nestandarta fiziskās ausu izvietojumu.

Ja sen, hipotireoze var izraisīt ausis var iestatīt zemāku uz galvas un izgrūst vairāk, bet arī kļūst pietūkušas vai biezāka nekā parasti. Kopumā sēdes ir mazinājusies un pārmērīga earwax ir kopīga (Brucker-Davis et al. 1996). Zems vairogdziedzera funkcija var izraisīt arī tinītu un izraisīt dzirdes dīvaini trokšņi, piemēram, uzklikšķinot, zvana, vai buzzing skaņu vai skaņu tekoša ūdens.

Uzņēmēja kauzāls aģents: Cūciņām ir visbiežāk sastopamais cēlonis parotitis bērniem vecuma grupās 5-15 gadus. Vidējā vecuma saslimstība ar cūciņām, jo augstāka nekā ar masalas, vējbakas vai garais klepus. Tomēr, nav vecuma ir atbrīvoti no nodokļa, ja nav iepriekšējā imunitāti. Slimības mēdz būt smagāka pieaugušajiem nekā bērniem. Cūciņas ir lielā mērā endēmisku slimību. Gadījumos notiek visu gadu, bet maksimālā saslimstība ir ziemā un pavasarī. Epidēmijas, bieži vien ir saistīta ar pārapdzīvotība.

Visas sastāvdaļas pārtikas produktiem, par kuriem normāla veselība ir atkarīga, vitamīni, kas ir ļoti ievērojams. Mēs zinām, ne to, kas viņi ir, ne vēl, cik daudz no viņiem mums ir nepieciešams, taču, zinot, ka normālu vielmaiņu nav iespējama bez tiem.
Mēs esam pieraduši domāt par viņiem tik maza ziņā, ka mēs esam nonākuši pie uzskata, ka summas, kas mums ir nepieciešams no tiem ir gandrīz imponderable. Es nezinu, vai tie ir lielā vai ne, ne, vai zinātne galu galā gūt panākumus, kas aptver tos visus ietvaros ķīmiskās formulas; bet es zinu, ka, lai iegūtu optimālu labklājību, mums ir nepieciešams daudz vairāk par viņiem, nekā parasti vajadzēja.

Ms. Padma Kumari Aryal, Goda Valsts Ministrs, MoHP teica, ka viņas inaugurācijas runu, ka klimata izmaiņas un to ietekme uz veselību ir valdības prioritāte un gaidīt rezultātu vērstu rezultātu no šīs konferences.

Ir nepieciešams arī valsts, kā arī starptautiskā sadarbība un pūles, lai kopīgi risinātu CC - Veselību. Ministrs arī uzsvēra, ka ir aizvien vairāk ziņojumu par katastrofas (plūdi/ zemes nogruvums/ledāja upe), kas tieši skar iztikas līdzekļus kopienu. Tas ir tāpēc jutīgs temats un tikai politika nav pietiekami, kas mums nepieciešams, ir tās reālā īstenošana ar cieša koordinācija-sadarbība ar vietējo pašvaldību un kopienu, bet mēs nevaram atstāt novārtā starptautisko atbalstu un sadarbību.

Infekcijas Slimību Epidemioloģija - atbildīgs, lai saglabātu un uzlabotu uzraudzības sistēmu attiecībā uz infekcijas slimībām. Sadaļā ir īpaša atbildība par epidemioloģiskie izmeklēšanas un reakcija uz tuberkulozi, pārtika/ūdens/pārnēsājamas slimības, zoonozes, aizdomas par infekcijas slimības uzliesmojumu, un jaunas un atkal jaunas slimības. Tas arī nodrošina infekcijas kontroles apspriešanās ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju kopienas un tehnisko palīdzību par veselības riskiem un veselības aprūpes vajadzībām, bēgļiem un citām iedzīvotāju grupām, kas ierodas Amerikas savienotajās Valstīs.